Wulff Solutions Oy

PL 109, 00101 Helsinki

Valimotie 21, 00380, Helsinki

Sähköposti: asiakaspalvelu@wulff.fi

 

Vaihde: 010 681 651

Asiakaspalvelu: 010 681 681

Soittajahinnat soitettaessa 010-yritysnumeroon:

Kiinteästä verkosta 8,35 senttiä/puhelu + 7,06 senttiä/minuutti.

Matkapuhelimesta 8,35 senttiä/puhelu + 17,14 senttiä/minuutti.

Ulkomailta tavallinen ulkomaanpuheluhinta.

Hinnat sis. alv 24%

Ihmiset

Olemme Wulff Solutions, ainutlaatuinen kumppanisi toimivien ja parempien työympäristöjen luomisessa. Erilaisten työympäristöjen asiantuntijamme palvelevat sinua ammattitaidolla ja kunnialla. Tutustu jengiimme ja ota yhteyttä!

Janne-Tammelin

Janne Tammelin

Manager, Sales Development

+358 45 652 1650 janne.tammelin@wulff.fi LinkedIn
Teemu-Partanen

Teemu Partanen

New Business Team Lead

+358 408 337 368 teemu.partanen@wulff.fi LinkedIn
Jussi-Lahdesmaki

Jussi Lähdesmäki

Sales Manager, Wholesale & Facility

+358 40 032 4003 jussi.lahdesmaki@wulff.fi LinkedIn
Riikka-Peuha

Riikka Peuha

Operations Development Manager

+358 505 982 088 riikka.peuha@wulff.fi LinkedIn
Pekka-Vartola

Pekka Vartola

Sales Manager, Industrial

+ 358 50 383 5204 pekka.vartola@wulff.fi LinkedIn
Helena-Jokelainen

Helena Jokelainen

Internal Account Manager

+358 50 401 5817 helena.jokelainen@wulff.fi LinkedIn
Maija-Joronen

Maija Joronen

Internal Account Manager

+358 50 461 9124 maija.joronen@wulff.fi LinkedIn
Marjo-Kiiskinen

Marjo Kiiskinen

Pricing & Margin Analyst

+ 358 50 360 4852 marjo.kiiskinen@wulff.fi
Kirsi-Kyto

Kirsi Kytö

Internal Account Manager

+ 358 50 470 1171 kirsi.kyto@wulff.fi LinkedIn
Mika-Lehmusoksa

Mika Lehmusoksa

Internal Account Manager

+358 44 972 9662 mika.lehmusoksa@wulff.fi LinkedIn
Anniina-Tuomola

Anniina Tuomola

Sales Manager (perhevapaalla)

+ 358 50 516 9651 anniina.tuomola@wulff.fi LinkedIn
Ina-Mickelsson

Ina Mickelsson

Head of eCommerce & IT

+ 358 400 458 249 ina.mickelsson@wulff.fi LinkedIn
Mira-Kyyro

Mira Kyyrö

Head of Procurement and Category Management

+ 358 40 630 6762 mira.kyyro@wulff.fi LinkedIn

Ota meihin yhteyttä!

 

Branding Solutions – Brändi-tuotteet

brandpartner.fi@wulff.fi

Asiakaspalvelu

puhelin: 010 681 681

fax: 010 681 6868

Sähköposti: asiakaspalvelu@wulff.fi

Nykyiset asiakkaat

Webshop

Kirjaudu Webshopiin

Laskutus

Ostoreskontra:
010 681 6161, ostolaskut (a) wulff.fi

Myyntireskontra/luotonvalvonta:
050 305 5860, talous (a) wulff.fi

Ostolaskut sähköisesti:

Wulff Solutions Oy

OVT-tunnus: 003705839251

Välittäjätunnus: BAWCFI22

Operaattori: Basware

Wulff Finland Oy

OVT-tunnus: 003717172327

Välittäjätunnus: BAWCFI22

Operaattori: Basware

 

Laskutuksen postiosoite:

PL109

00101 Helsinki

Myymälät

 

HELSINKI, SÖRNÄINEN

Vanha Talvitie 8 (Tukkutori), 00580 Helsinki

Avoinna ma-pe klo 8–17 

Sijainti kartalla ja poikkeavat aukioloajat ››

010 681 6350

sornainen.myymala@wulff.fi

 

TAMPERE

Kuokkamaantie 4 A, 33800 Tampere

Avoinna ma-pe klo 8.30–16

Sijainti kartalla ja poikkeavat aukioloajat ››

010 681 6600

tampere.myymala@wulff.fi

JYVÄSKYLÄ

Vapaaherrantie 2, 40100 Jyväskylä, Tourukeskus

Avoinna ma-pe klo 8–17

Sijainti kartalla ja poikkeavat aukioloajat ››

010 681 6650

jyvaskyla.myymala@wulff.fi

Toimitukset

Logistiikkakeskus

Pakkasraitti 10

04360 Tuusula

 

Schenkerin toimitusten seuranta

Voit seurata Schenkerin kautta kulkevien toimituksien tilannetta toimitusseurannasta:

ng.myschenker.fi/seurantaexpress

logistikkakeskus_wulff